Apie NeoLife

Vaikystėje Jerry Brassfield’ą kamavo sveikatos problemos. Norėdama padėti savo sūnui, Jerry’io mama papildė jo mitybą natūraliais maisto papildais. Būtent tada jis suprato, kaip nuostabiai veikia kokybiški maisto papildai, padėdami atstatyti gerą savijautą.

Dėl savo aistros padėti žmonėms, Jerry’is pradėjo dalintis savo didžiule patirtimi su jį supančiais žmonėmis ir suprato, kad daugeliui žmonių trūko sveikų maistinių medžiagų ir reikėjo pagalbos. Paaiškėjo, kad dalintis produktais ir dirbti su kitais žmonėmis, siekiant fizinės ir finansinės gerovės, yra finansiškai naudinga ir gali tapti namų verslu.

Jo TIKĖJIMAS produktais ir TROŠKIMAS pakeisti gyvenimus yra tai, kas padėjo Jerry’iui paversti mažą tinklinės rinkodaros verslą pasauline daugiamilijonine kompanija.

Neolife yra tarptautinė kompanija, sekmingai vystanti savo verslą visame pasaulyje jau daugiau kaip 60 metų!

Nuo 1958 metų mokslininkų kūriami produktai visapusiškai rūpinasi visos šeimos gera savijauta, grožiu, ligų prevencija. Produktų koncentracija, sudėtis saugo ir užpildo trūkstamas spragas žmogaus kasdieniniame gyvenime, tausoja gamtą, mažina atliekų susidarymą. Siūlydami sveiko maisto „NeoLife“ maisto papildus, mokslo pagrindu sukurtas „Nutriance“ asmenines priemones ir draugiškus aplinkai „Golden“ namų priežiūros produktus, NeoLife padeda susikurti geresnį ir stabilesnį gyvenimą.

Kiekvienas yra kviečiamas išbandyti ir įvertinti produktų efektyvumą, naudą sveikatai ir aplinkai. Kiekvienam norinčiam suteikiama galimybė prisijungti prie tarptautinės kompanijos ir įvertinti ypatingas partnerystės galimybes. Įmonė įsipareigojusi padėti žmonėms kontroliuoti savo gerovę – ne tik fizinę, bet ir finansinę. Turėdama daugiau kaip 60 metų patirtį ir šiuo metu dirbdama daugiau nei 50-yje šalių, NeoLife siūlo unikalų privalumą – sėkmę, kurią sukursite, jūs galėsite perduoti ateities kartoms.

  • Aukštos kokybės produktai
  • Produktai be GMO
  • Sukurti žymių mokslininkų
  • Moksliškai ištirti ir nepriklausomų ekspertų įvertinti produktai
  • Patrauklios partnerystės galimybės

Partnerystė su NeoLife – galimybė gyventi gerai 🙂

Visais klausimais maloniai prašome kreiptis

Pirkinių krepšelis