Pirkimo taisyklės

Prekių pristatymas

Prekės yra pristatomos Lietuvoje. Siunčiant į užsienį, pristatymo kaina skaičiuojama kiekvienam užsakymui atskirai.

Prekės pristatomos keturiais pristatymo būdais:

1. Pristatymo kaina Lietuvoje į Omniva paštomatą:
2.99 € – už visus užsakymus

2. Pristatymo kaina Lietuvoje į artimiausią Lietuvos pašto skyrių yra:
5 € – užsakymams iki 140 €.
Nemokamai – užsakius prekių už 140 € ar daugiau.

3. Pristatymo kaina Omniva kurjeriu Lietuvoje nurodytu adresu:
5.70 € – už visus užsakymus

4. Nemokamai – prekes atsiimant patiems Kaune.

Prekės išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas po užsakymo apmokėjimo. Kiekvienas užsakymas vykdomas kuo greičiau. Esant ilgesniam pristatymo terminui su jumis susisieks užsakymo administratorius ir suderins pristatymo detales. Kiekvienu atveju dėl pristatymo Jus informuosime telefonu arba el. paštu. Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, Jūs siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai, o prekė yra tvarkinga ir Jūs pretenzijų neturite.

Garantija

Gavus pažeistą siuntą, užpildykite reikiamus transportavimo kompanijos dokumentus apie pažeidimą ir kreipkitės elektroniniu paštu info@liuxsveikata.lt

Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.
Grąžinama prekė privalo būti kokybiškai sukomplektuota. Už pilną prekės sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, mes ar mūsų atstovas nepriimsime prekės grąžinimui.
Prekė turi būti grąžinama tvarkingoje pakuotėje. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota. Prie prekės privalo būti visi dokumentai, gauti kartu su preke.
Prekes grąžinate Jūs savo transportu, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl prekės kokybės.
Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Jei neturime analogiškos prekės, grąžiname Jums už prekę sumokėtus pinigus.

Pirkinių krepšelis